Pakowanie w folie termokurczliwe tacek z małymi butelkami szklanymi i z tworzywa

Opakowania foliowe stosuje się do różnych produktów spożywczych, napojów i wyrobów tytoniowych. Firma Beck Packautomaten oferuje różne systemy i rozwiązania opakowaniowe, nie tylko do opakowań jednostkowych lub łączonych, ale także do opakowań zbiorczych żywności, napojów i tytoniu, w tym opakowań na przetwory spożywcze, napoje, sosy, przyprawy butelkowane, wyroby cukiernicze, nabiał i produkty mleczne, konserwy, wyroby tytoniowe, składniki, produkty FMCG oraz wiele więcej.

Wszystkie maszyny Beck Packautomaten są projektowane i produkowane w Niemczech. Odznaczają się najwyższymi standardami jakości, niezawodności i najlepszą możliwą jakością pakowania. Dziesiątki lat doświadczenia i innowacji jak i doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania i realizacji są charakterystyczne dla beck-packautomaten.

Poszukujesz rozwiązań w zakresie pakowania dla swojego zakładu, magazynu lub e-sklepu? Szybki kontakt z naszymi specjalistami: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl 

Zestaw pakujący Beck-Multiplex MP 240 XP i Beck-Shrink Tunnel HV 602 HPLS

​Maszyna beck-Multiplex MP 240 XP została stworzona do standardowych aplikacji, daje wysoki poziom uniwersalności i duży komfort dla operatora. Kompaktowa w pełni automatyczna maszyna pakująca w folię. Proces pakowania rozpoczyna się od podania produktu przez przenośnik transportowy. Produkt  jest wykrywany za pomocą systemu czujników przed wejściem do obszaru zgrzewania. Następnie folia jest zgrzewana precyzyjnie dookoła produktu wzdłuż i w poprzek. Po kompletnym zapakowaniu produktu jest on transportowany za maszynę do tunelu obkurczającego Beck-Shrink Tunnel HV 602 HPLS przy pomocy transportera. System zgrzewania w maszynie beck Multiplex MP jest stale kontrolowany i regulowany w razie potrzeby podczas całego procesu pakowania.


Pakowanie butelek ketchupu na tackach na beck-Sammelpacker KV 602 HP on


Pakowanie butelek w otwartych kartonach na beck-Sammelpacker KV 602 HP on-line


Folia termokurczliwa PVC

Folia termokurczliwa PVC to folia produkowana na bazie polichlorku winylu. Folie PVC
dostępne są w formie taśmy i półrękawa. 

Folia PVC doskonale sprawdza się w pakowaniu na zgrzewarkach foliowych manualnych i liniach automatycznych firm Beck Packautomaten.Folie termokurczliwe PVC zapewnią różne współczynniki skurczu, połysk, przejrzystość i konkurencyjność kosztową. Folia PVC ułatwia uzyskanie doskonale wyglądających opakowań o schludnym i ciasnym zapakowaniu produktu. Może to być szczególnie korzystne w przypadkach, gdy opakowania są wrażliwe na ciepło lub gdy sprzęt ma prostszą lub starszą konstrukcję.Rolki folii PVC są dostępne w różnych grubościach:-

 • 15 mikronów
 • 17 mikronów
 • 21 mikronów
 • 22 mikrony
 • 35 mikronów

​Folia termokurczliwa poliolefinowa

Uniwersalna folia termokurczliwa poliolefinowa to folia wielofunkcyjna o wyjątkowej wytrzymałości na rozciąganie i odporności na rozdarcie.

Poliolefina doskonale sprawdza się w pakowaniu na zgrzewarkach foliowych manualnych i liniach automatycznych firm Beck Packautomaten. Folia nie powoduje korozji maszyn wydłużając ich żywotność i obniżając koszty eksploatacyjne. Te zalety sprawiają, że folia poliolefinowa jest dobrą alternatywą dla folii PVC.Folia poliolefinowa charakteryzuje się wysoką przezroczystością, zapewniając ekspozycję zapakowanego produktu oraz wysokim połyskiem, który poprawia wygląd i wspomaga sukces marketingowy. Folia poliolefinowa zapewnia wysoką wydajność, co zmniejsza koszty pakowania, utrzymując konkurencyjną cenę produktu końcowego.Folia poliolefinowa idealnie nadaje się do pakowania zabawek, produktów FMCG, chemii gospodarczej, artykułów technicznych, gier planszowych, książek, kartoników i kartonów, warzyw i owoców na tackach, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, 

zestawów promocyjnych, czasopism i materiałów drukowanych.Folia poliolefinowa jest bezpieczna i spełnia wymagania przemysłu spożywczego dotyczące pakowania produktów. Jest bezwonny i bezsmakowy, więc nie ma wpływu na naturalny smak i zapach produktów spożywczych. Nadaje się także do pakowania produktów mrożonych.Folia poliolefinowa jest również łatwo poddawana recyklingowi, a podczas zgrzewania nie wydzielają się żadne szkodliwe opary.

Folie poliolefinowe – szerokie możliwości pakowania

to wielowarstwowe folie termokurczliwe produkowane na bazie kompozycji poliolefin PE i PP oraz unikatowego recyklatu poprodukcyjnego.

​Folia dostępna jest w formie półrękawa lub taśmy z możliwością mikroperforacji (mechaniczna i termiczna) oraz różnym stopniu poślizgu. Przeznaczona jest do stosowania w urządzeniach ręcznych, zgrzewarkach półautomatycznych i liniach automatycznych. Pakowanie odbywa się w temperaturze pokojowej. Folia poliolefinowa to folia łatwa w użyciu, o wysokiej estetyce ekspozycji produktu i szerokim zastosowaniu. Odporna jest na działanie olejów i rozpuszczalników. Folia o szerokim zakresie kurczliwości.
Posiada atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Możliwość nadruku.

 • Rodzaj produktu: folia poliolefinowa
 • Zastosowanie: do zgrzewarek foliowych
 • Zalety produktu: folia łatwa w nakładaniu, wysoka przejrzystość, duża wytrzymałość
 • Zakres grubości: 12, 15, 19, 25​ mikronów
 • Długość na rolce taśma: 3100, 2500, 2000, 1500 m
 • Długość na rolce półrękaw: 1550, 1250, 1000, 750 m
 • Szerokość folii na rolce: taśma od 200 do 1600 mm, półrękaw od 200 do 850 mm
 • Średnica gilzy: 76 mm
 • Średnica rolki: 245 mm
 • Do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych

Zamówienia i informacje: 501 685 074 i folia@di-zet.pl


Zgrzewarki Beck Packautomaten

Od założenia w 1958 r. Beck Packautomaten GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów automatycznych maszyn i systemów do pakowania w folie termokurczliwe. 

​Dzięki ponad 5500 klientom na wszystkich 5 kontynentach i doświadczeniu w pracy w ponad 40 sektorach Beck Packautomaten zdołał dostosować się do najróżniejszych wymagań dzięki swojej ofercie maszyn.

Więcej: Zgrzewarki foliowe


Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy następujące produkty:

Folie termokurczliwe. System Pakowania DI-ZET. Maszyny pakujące, linie automatyczne, urządzenia i materiały do pakowania